| Mariinaa a întrebat:

M-am imbolnavit de renumita boala " TPU " cum pot scapa de ea? Simt ca nu o pot controla!
Ajutor!straight face
Vreun >remediu?:

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am o veste proasta pentru tine. Este o boala INCURABILA. oh go on

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o boală incurabilă, îmi pare rău dar de acum înainte face parte din viața ta!
Pa, pa.

| Pralină a răspuns:

Sorry doctori cerceteaza chiar acum un remediu pentru deocamdata inecurabila boala TPU sau Toti Pentr Unu. E o bolala crunta intr-adevar si se poate scapa mai greu uite ceva de gen:fa-ti o reputatie stupida pune intrtebari in contiinuuuuuu de stupide capaat stupide fa-ti reputatie urata si atunci cand cineva iti va zice ca esti.asahee hee nu zic eu ca esti nu nu! dar e doar o sugestie sa vezi cum nu-ti mai vine sa intri dupa aia!

| Roby67 a răspuns:

Trebuie sa incepi sa injuri niste Useri si te vindeca pentru o perioada tanti Stelawinking

| Doddel a răspuns:

TPU=Drog, vrei din ce in ce mai mult si nu exista un remediu.
Ps: un drog bun.

| Диана a răspuns:

Chatroulette. laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

De aceasta boala sufar si eu. Dar inca nu am gasit nici un remediu.

| lavi54 a răspuns:

Nu stiu dar sunt in aceeasi situatie.

| cameleon_7755 a răspuns:

Asa se va intampla si cu mine? Doar ce m-am logathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie cablul de la net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti treaca curand, nu te ingrijora...

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Arunca-ti kompu' pe geam

Întrebări recente