| Ade a întrebat:

M-am imbolnavit! Ma simt plictisita!? Nu am idei, nu stiu ce sa fac! Cum se numeste boala si ce fac ca sa ma vaindec. T/A.

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Daca inima te doare, i-a reteta urmatoare:
2 grame sarutari
20 imbratisari
iar de boala se agraveaza si reteta se dubleaza, si semnez cu mana mea: doamna doctor ''dragostea'' :X rolling on the floor)

t pup;*

6 răspunsuri:
| Ade explică:

Vindec

| ๓ยเ a răspuns:

Boala se numeste L.E.N.E.

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,boala s'ar numi ''plictiseala''! Asa ca fa'ti si alte ocupatii...o iesire in aer liber sau un citit, un joc cevabig grinbafta la ''plictisit in doi''!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiu eu:
dacă te-ai îmbolnăvit, ai îmbolnăvită acută
şi dacă te-ai plictisit ai plictisită acută.
Atenţie:
Pentru boala îmbolnăvită acută se recomandă medicamentul îmbolnăvicituritită, iar pentru plictiseală: plictisitorie.
În plus: A se citi cu atenţie prospectul înainte de utilizare. Dacă apar manifestări neplăcute, adresaţi-vă medicului sau farmacistului!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Tangatita tangatoza.Te vindeci cu laxative

| Barbă a răspuns:

Boala se numeste OraDeSomnAtrecutDeMult happy
baga-te in pat si o sa-ti treaca laughing
T/A

Întrebări recente