| RAY a întrebat:

M-am indragostit de actrita din zeii egiptului abia azi am aflat ca inima mea bate ca nebuna pentru ea, ofer rascumpare pentru cine mi-a aduce la usa mea?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Tu ne intrebi daca oferi rascumparare? Si cam ce esti dispus sa dai?
Ca stiu daca ti-o aduc!
PS E la minerolling on the floor

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Nu draga va intreb cine mi-a aduce hai ma ca chiar asa beat nu sunt, pai isi ofer o stea de pe cer

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Frumoasa esti cel putin avatarul e, cum de te-ai facut asa frumoasa? din dragoste pentru mine?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Normallaughing

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Tu chiar ma iubesti angy in secret dar inima ta bate pentru mine, ce romantic, cand iesim la o bere noi doi?

41 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cam aiurea sa te indragostesti de o acrita, suferi daca ea are alta iubire in filmul respectiv, bwuahah. Daca ti-o aduc eu, imi dai bunacuvantare?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Te fac nas la nunta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care man. Cea tanara? happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Hai ma ca si tu o plac ce naiba se vede in ochii tai

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Dar si de zeita iubirii laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Off nebunule ai vise cu amandoua )))))) hai ca si una e ok dar tu vrei amandoua

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Am zis doar asa laughing

| R0R0 a răspuns:

Nu ma ofer voluntara!

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu inteleg propozitia ta, am luat suprodoza in seara asta

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Am zis că eu nu vreau sa ti-o aduc.
Caut-o tu!

| Florentina9210 a răspuns:

Cat e rascumpararea, sa stiu daca ma mobilizez sau nu!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu foarte mare, drumul e interesant, nu ceea ce obtii!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Drumul ca drumul dar stresul meu? Nu, tati, banul si dupa treaba! Orice lucru il obtii atata timp cat este asigurat si fondul. Crede-ma, vorbesc din proprie experienta!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Fireste ca ai dreptate, ca totul e pe baza unui scop, dar uneori drumul este mai interesant scopul. Prin acest drum te maturizezi mai mult decat erai. Iti dau un pont bun, BAC-ul! Muncesti 4 ani pentru un examen care dureaza cateva ore( calculand toate probleme)! E mai interesant parcursul acelor 4 ani de liceu! Dar cu siguranta, BAC-ul e mai important.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai normal ca am dreptate, eu nu vorbesc din basme aici.
Ai si tu o oarecare dreptate. Nu contest ceea ce ai scris.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Normal ca si eu am dreptate, imi asum de fiecare data ceea ce zic/tastez! Momentan ma duce bibilica, nu am probleme tehnice la captana ca sa aduc argumente aberante. Ce mai faci?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma bucur sa stiu ca interactionez cu o persoana normala si nu cu un psihopat.
Am inceput ziua cu zambetul pe buze si se pare ca o termin la fel. Tu?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Astept zilele urmatoare sa vad ai mei ce meciuri mai fac, vreau neaparat sa-i vad campioni! M-am saturat sa tot vad ani de secetarolling on the floor). In rest bine, sunt ok/sanatos!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Cu dragostea cum stai? smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De la foarte prost in jos! Dar tu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa stateam si eu pana acum doua luni. Tocmai cand credeam ca nu mai sunt baieti buni, a si aparut unul in viata mea. E o vorba : Fetele cuminti au parte numai de dobitoci iar baietii buni numai de c****. Dar cum, un tip inteligent ca tine sa fie singur, nu imi pot imagina... stai linistit, care o fi sa fie a ta, nu ti-o ia nimeni! E bine pusa.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt trecatoare iubirile astea, nu e nimic batut in cuie. N-are rost sa te complici atat de devreme in relatii complicate, cred ca abia dupa 30 de ani pot zice ca voi avea ganduri foarte serioase, cand e sa fiu in pragul casatoriei, poate si mai devreme. Parerea mea.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu pe la 28 de ani asa mi-am propus sa imi intemeiez o familie. Acum, deocamdata nu sunt pregatita pentru ceva foarte serios, am studii de terminat, un job de urmat etc.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Pe atunci cica e ideal sa-ti intemeiezi propria familie. Nici prea devreme, nici prea tarziu!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Adevarat! Imi pare bine ca am socializat putin. O seara buna sa ai!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

La fel, noapte buna!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Alocatia mea

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Tati, nu mai lua supradoze, nu iti fac bine.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

O viata am lasa-ma sa bag in mine cat mai pot

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Si pe mine, cui ma lasi?sad

| RAY explică (pentru Florentina9210):

La oferlinat

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ma casatoresc sa scap de tine!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Ma faci sa plang

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Adios alocatie! Adios supradoze.sad

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Da naspa nu am sa mor tanar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

| icmitea a răspuns:

Zic si eu asa mergi la un film de al ei