| andreea_4134 a întrebat:

M`am plictiii... ziceti`mi ceva haioshappy

16 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

@Error
Asta de la mine o ştilaughing Get it? hhahaha

| Bujîe a răspuns:

Nu .

| ɔɐıɔ a răspuns:

Si de ce ai vrea sa stii ceva haios?

| CastorR a răspuns:

Cur de gaina haha.Get it? Cur de gaina haha.

| ShimmEr a răspuns:

Ceva...*cri cri*

Răspuns utilizator avertizat
| SuperMagicSmile a răspuns:

Momentul acela ciudat in care stii o gramada de chestii haioase, dar cand te intreaba cineva e ca si cum ai greieri in cap...o_0

| getutageo a răspuns:

rolling on the floor) destul de amuzant

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Money Maker :p.

| OnixXdd a răspuns:

Ceva haios.

| Budincăă a răspuns:

Branza.O.o

| SHINeeLover a răspuns:

Sh eo0o m@m plikti...d@ no kershesc ca tin3happy:*

| Bluef4 a răspuns:

Pe bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://faraplictiseala.weebly.ro

| lizy12iul a răspuns:

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahaaahhahahalaughing))

| ChiLongWee a răspuns:

Cauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza cauzeaza o cauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza o cauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza o cauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza ocauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza ocauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza ocauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza ocauza cauzatoare de cauze cauzatoare de o cauza care cauzeaza o