| moodyblues a întrebat:

M-am tot intrebat...cum bunica arata satana si moartea? ia puneti-va imaginatia la incercare!

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ca guta:)) sau ca stiuca de-aici:)) http://www.tpu.ro/......e-related/
Rad si curcile=)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i o poza din biblie

| ionoion a răspuns:

Hana montana si leidi gaga.

| moodyblues explică:

@camborgia:putina imaginatie omule!
@alexandros:vasazica dracul e femeie? toata frica mea de satane este o frica de femei?rolling on the floor

| cretzufinish a răspuns:

Eu nu am inteles ce vrei sa spui straight face Ma fortez, fortez dar creierul nu primeste informatia laughing)

| kytyna a răspuns:

Nenea Satana arata ca DRACU e rosu cu un trident in mana cu un zambet de sobolan strivit de tir si cu o coada de peste din saramuralaughingeu il vad pe satanel protectorul tampitiilorlaughing

| moodyblues explică:

Hai ca asta e buna @kytyna.bravo!

| airflower a răspuns:

Satan e frumos ca era inger inainte! silly

Întrebări recente