| NoelyTheKiller a întrebat:

Ma culc la 7, vine mama sa ma trezeasca la 10(deci acum cateva minute).
Ea : come on sweety, I made you breakfast :) http://giphy.com/gifs/sleeping-sleep-92ybGNsaLsfuM
Eu : http://giphy.com/gifs/evil-avatar-morning-a3xLzEMS1PVGU
http://giphy.com/gifs/tired-morning-looney-tunes-JoHCsfi e23fag
http://giphy.com/gifs/jack-frost-good-morning-aDIHWqkD9c 2aY
Doua intrebari :
1. voi cum reactionati cand sunteti treziti si sunteti foarte obositi/nu aveti chef de lume/ati dormit tarziu?
2. ce mai faceti?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Tip sa auda tot blocul :LASA-MA MAMAAAAAA ODATA IN PACEEEEEEE! NU VEZI CA DOOOOORM, NU VEZI CA SUUUUNT OBOSIIIIT? NU MA MAI DERANJAAAA! Apoi se rezolva totul.

2.Am venit din mall de la cumparaturi.

| NoelyTheKiller explică (pentru AvalohAlyn):

Parca imi e mila un pic de vecinii tai, dar macar asa se trezesc si ei calumea, ce mai alarma? laughing

| AvalohAlyn a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Ce nu fac eu pentru inca 10-15 minute de somn?laughing

Asta nu-i nimic, sa vezi cand ma apuca cantatul prin casasmug
Vocalizeeeeelaughing

| NoelyTheKiller explică (pentru AvalohAlyn):

Le faci concert veciniilor laughing cand ii iltalnesti si te intreaba ca ce era cu zgomotul, tu : "ati ascultat? banii pe concert *le intinzi mana sa iei banii*"

| AvalohAlyn a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

rolling on the floor))))))
Toate drepturile rezervatelaughing

31 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

1. Depinde de persoana care ma trezeste...

Daca este tata atunci sar din pat, ma trezesc imediat :))
Daca este altcineva ...ma culc inapoi :P
Daca insista zic "inca 5 minute" insa toata lumea stie ca "inca 5 minute" in limbajul meu insemna inca 15. :P

2. Binisor...
Ascult asta... https://www.youtube.com/watch?v=LCAyNIVjhsU&list=RDLCAyNIVjhsU&index=43

Si ma gandesc la posibile locatii pentru o excursie de o zi cu ai mei :-?
Mama m-a pus sa ma gandesc... *da, la noi atat de mult conteaza parerea mea*

| NoelyTheKiller explică (pentru RainmakerX):

1. La mine daca ma trezeste tata, de obicei ma trezeste cu screamo(eu am boxe pe noptiere, pe birou, si agatate sus in fiecare colt la camera) si imi pune melodia de mai jos la maxim, pe repeat, pana ma dau jos din pat si merg sa opresc muzica
https://www.youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY
Daca e mama, ma trezesc dupa vreo 5 minute iar raman bosumflata vreo 2 ore.

2. Ow, pai sper sa reusesti sa gasesti un loc bun :3

| RainmakerX a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

1. :) Fain.
Eu mai mereu adorm inapoi deci in timpul scolii imi pun telefonul departe, ii dau volumul la maxim la alarma... dimineata ce sa fac...trebuie sa ma ridic ca sa-l opresc. Atunci nu mai adorm :))

https://www.youtube.com/watch?v=u6xwTy2pDfc

2. Am gasit deja ^W^ Merci!

| NoelyTheKiller explică (pentru RainmakerX):

1. Pune telefonul intr-un pahar, sa vezi ce frumos te trezesti pentru scoala laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Mai bine nu, daca e pe vibratii poate pica si spargi paharul tongue

| AirănMeidăn a răspuns:

1 mass shooting direct
2 dorm, lasa-ma, nu vezi ca ma deranjezi?! de ce m-ai trezit, pentru asta?!?!

| NoelyTheKiller explică (pentru AirănMeidăn):

1. interesant *ma retrag incet*
2. Ok! Nu da! Daca dai atunci da la fata, ca hainele sunt scumpe!(pe asta o stiu de la Minion, nu e replica mea)

| LePotato a răspuns:

1. Ma trezesc singur :]], ma trezesc naaaaspa...dar ma trezesc

2. Ascult muzica

| NoelyTheKiller explică (pentru LePotato):

Macar te trezesti laughing

| LePotato a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Prea devreme din pacate :]]

| NoelyTheKiller explică (pentru LePotato):

Naspa tongue

| Croampa a răspuns:

1." Mna mai lasam oleaca sa dorm"... * somnoros face*

2. Ascult un album de la Slipknot, tu?

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

1. *asa un pic...inca vreo 5-6 ore, 10 ani si ma trezesc eu*
2. ma indop cu cereale.

| Croampa a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Ce cereale? thinking big grin

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Honey Nut Cheerios.

| Croampa a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Fain! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. țip
2. mă joc laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

1. Strig: "Lasa-ma! nu vezi?"
2. Imi traiesc viata.

| NoelyTheKiller explică (pentru L1feDRAIN):

1. E bine asa
2. Uhm, continua. Cred.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

2.Posibil.

| nlko a răspuns:

1.Ma trezesc la orice ora fara niciun fel de problema si asta mi se pare putin ciudat...
2. Teme sad Mi-am dat seama ca sunt putin in urma thinking (vreo 5 carti, 7 compuneri si o tona de exercitii la mate)

| NoelyTheKiller explică (pentru nlko):

1. iar eu nu ma pot trezi singura nici sa vreau si tu te trezesti de capul tau fara probleme
2. ooooo, naspa.

| nlko a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Daca ma culc la 11 la 3 sunt in picioare laughing

| NoelyTheKiller explică (pentru nlko):

Vai de capul meu surprise

Întrebări recente