| Insomnii a întrebat:

Ma doare creieru drept din unghia stanga, oare e de rau?

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Te iertam pentru ca pui atatea intrebari fara pic de inspiratie

| Bastet a răspuns:

Get a life from www.thewillpower.com

| Bizzareq1 a răspuns:

Ai o ciupercaaaa, in curand vei fii si arborele genealogic.esti un MUTANT

Răspuns utilizator avertizat
| Ingerash a răspuns:

Ai ramas gravida! cu cine ai umblat? of, of, of trebuia sa te protejezi cu lac de unghii

| lifeisnotpink a răspuns:

Da :-s e foarte gravv consulta uin chirurg deoarece ai nevoie de o operatie pe creieri pentru ca ti'a sarit o doaga laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tha ce blonta esshhti

| andreeutzsa a răspuns:

E cam rau te sa te linisteti si sa fi pasnica incearca sa nu bagi nimic rau la suflet si sa te odihnesti mai muult... funditzsa plss

| iuliana_5900 a răspuns:

O sa mori