| DroGuleTz a întrebat:

Ma joc cu grenada tonguePP Uspss mi-a scapat cuiul

6 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Da-l mieeeee.Eu vreau cuiuuuuul.Euuuuuuu

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Chestia asta ii mai veche ca bunicamea.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Nici nu vreau sa-mi imaginez ce se poate intampla x_x.

Dar totusi daca auzi ceva facand "Buum" si daca te trezesti cu o frizura noua, sa-mi dai si mie un mesajwinking.

| DrunkShepp a răspuns:

Daca da familia ta party dupa evenumentul asta(nu intreba de ce)zile ca vin si eu doar sa termin tigarea si vin.

| Archy37 a răspuns:

Probabil joci in call of duty...ca in counter strike tine grenada mai mult, nu si in source paremi-se. rolling on the floor

| Marinush123456789 a răspuns:

Daca ti-a scapat cuiul nu e nici o problema, sa nu iti scape manerul ca faci bum

Întrebări recente