| anonim_4396 a întrebat:

Ma primiti pe T/A? (asta oficial ca am mai dat eu raspunsuri si m-am gandit ca o intrebare nu mai strica si asa categoria e la pamant )

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*citeste raspunsurile*
Covorasul T/A?
*serios mode on*
-Deci, te-ai sters pe picioare inainte sa intri?

| Bogdanux a răspuns:

Ai citit ce scria pe covorasul de la T/A?

| Mişaaa a răspuns:

Puteai să nu o strici mai tare...

| CautNume a răspuns:

Thanks

| CautNume a răspuns:

Bogdan26 da am cititlaughing de cand am contul asta am citit pe la T/A

| CautNume a răspuns:

Bideu stiu ca te enerveaza intrebarile astea sorry dar si asa categoria e varza cu acei useri "amuzanti" vechi de 2 secunde

| CautNume a răspuns:

Sunt curata pe picioare si oricum e murdar de la alti useri nesmitit (nu voi)

| BloodMagickNecromance a răspuns:

De ce toată lumea întreabă dacă îi primim aici? Sfântă Macaroană! Mai mult vă faceți de râs.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

La noul tămpiţi şi analfabeţi?
Cu mare plăcere.

| Dennys1521 a răspuns:

Welcome

Întrebări recente