| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte bine... De ce? http://www.youtube.com/watch?v=5AM3g1OwOBY Pai cu un popor unic in lume, roman fiind.
E reclama, dar asta e realitate.
Nu ca iubim sa traim in Romania?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da, cruda si amuzanta realitate laughing. Iti trebuie curaj ca sa traiesti in Romania, printre atatea specimenehee hee.

| Betty a răspuns:

Uof...traim in Romanica si asta explica tot...straight face

Abh
| Abh a răspuns:

Astia suntem noi, romanii si asa vom fi si peste 100 de ani.

| Criss1105 a răspuns:

Ce sa faci asta e Romania laughing Trebuie sa acceptam realitatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, mi se pare ca nu e o tara asa speciala. Reclama e chiar comica dar nu exista nici o dovada ca ar fi din Romania(exceptand faza cu blonda si balta)

Întrebări recente