| Crisis a întrebat:

Ma uit la "Conversatii" - mai mult de 60% din intrebari se refera la Adrian Tutu. Ma uit la "Adolescenti"- Adrian Tutu. Vorbesc cu o prietena - "Ai vazut cine a castigat Romanii au talent?". Deschid tvu' pe Protv - "Cel mai talentat roman, Adrian Tutu".
Ce p***a ma-si se intampla cu oamenii astia? Terminati ma!
Nu ma oftic, pentru ca n-am ce sa castig si chiar nu-mi pasa de cine a castigat, dar parca ar fi nu stiu ce talent nemaivazut. Ce dracu aveti?
Doamne, dracu, nu stiu ce sa mai zic...
PS: astia sunt mult mai buni: http://www.youtube.com/watch?v=AyvOz9977nw
http://www.youtube.com/watch?v=8pQQXJ3OYRM&feature=relat ed
Si mult mai multi. Fuck off, lil obsessed girls.

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

True.

| Muflă a răspuns:

@Lisa: Dacă Ţuţu-i "bun" atunci eu sunt Sandra Bullock oh go on

| Bya132 a răspuns:

Bă, e talentat, dar nu exagerat de talentat oh go on, vorba lui mhn24, talentos laughing
Acum să nu îmi spuneți că faceți scandal p-aci că a câștigat Țuțu. Asta e, îl apreciez pentru că are talent, dar asta nu înseamnă că sunt înnebunită

| Bastet a răspuns:

I-am dat şi eu like pe Facebooki,dar,sincer, după mine, Cosmin Agache e Dumnezeu pe Pământ.

| NOBODY a răspuns:

Am găsit Facebucul lui Bastet și observ că e fan Adrian Țuțu.I loooooove this daaay?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@Muflă Sandra Bullock ce facihee hee?

| Lisa a răspuns:

Dintre iustin ianau si babalaul ala de adrian, iustin era Dumnezeu pe langa el. multe fete obsedate de "tipi buni" au votat.
sa le *** in gura (daca as avea cu ce). dupa mine iustin ar fi castigat pe langa pampalaul ala care numai de cantat nu canta...nici "repăr" nu e
e un căcat. căcat am zis.

| Lisa a răspuns:

@Mufla
asa cred ele chatterbox

| EVERYBODY a răspuns:

Welcome to Romania, people! Dacă ăla are talent la cântat, eu sunt popă. Tot ce am vazut eu că a făcut, e că a spus o poezie, o lăcrimat oleacă și și-a plâns de milă... Plus că a și facut limba română de râs la interviuri.

| FucktheSystem a răspuns:

Adirain asta e noul Justin Bieber pe TPU. La fel de urat, la fel de netalentat...

| αηηα a răspuns:

Sincer eu nu prea cred ca merita sa castige pentru nu este nu stiu ce talent, dar daca asta au votat oamenii...

Răspuns utilizator avertizat
| Malphas a răspuns:

Amin.

| Dudă a răspuns:

Mai întâi Bibăr, acum musca Ţeţe ăsta... Wtf!?

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Nu merita sa castige. Daca nu zicea ca mama si tatal lui sunt morti nu castiga. A castigat pentru ca au votat de mila.Ca el locuieste cu bunicii sai si e tare sarac. Iustin merita.

| h0es a răspuns:

@DimmAscultaDimmuInCasti daca sunt asa de buni aia de ce nu sau inscris? Poate castigau concursu de sup*big grin