| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

Măăăăăăăăă doareee capuuuu'! :|
http://nyan.cat/

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Bea niste vodka.

35 răspunsuri:
| DreamAutopsy a răspuns:

Mie îmi place rolling on the floor
Nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan,, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan.

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru DreamAutopsy):

rolling on the floor
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

O colega de-a mea fredoneaza mai mereu melodia de la nyan cat, si imi place.I am sick, I know...

NYAN CAT FOREVAH BITCHES!

| lalalalallll a răspuns:

Am amețit de drăgălășenia nădrăgălașă a ei straight face

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru lalalalallll):

Si eu VampyreGirl, si eu.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Imi trmura ...privirea,auzul (daca asta poate sa tremure) si ...noptile mele cu cosmaruri!

| Bya132 a răspuns:

Dar de asta ce parere ai? :

Cinci boboci pleacă-n oraș,
Cotrobaind munții,
Mama Rață spune: "Mac, mac, mac"
Patru boboci se-ntorc acasă.

Patru boboci pleacă-n oraș,
Cotrobăind munții,
Mama Rață spune: "Mac, mac, mac"
Trei boboci se-ntorc acasă.

Doi boboci pleacă-n oraș,
Cotrobăind munții,
Mama rață spune: "Mac, mac, mac"
Un boboc se-ntoarce acasă!

Un boboc pleacă-n oraș,
Cotrobăind munții,
Mama Rață spune: "Mac, mac, mac"!
Nici un boboc nu se-ntoarce acasă!

Trista Mama Rață pleacă-n oraș,
Cotrobăind munții,
Mama Rață spune: "Mac, mac, mac"
Toți puii se-ntorc acasă!

Cu siguranță e mult mai plicticos ca Nyan Cat...

Trei rățuște pleacă-n oraș,
Cotrobăind munții,
Mama Rață spune: "Mac, mac, mac"
Două rățuște se întorc acasă.

Două

| Loveis4free a răspuns:

Am vazut-o de 1000 de ori dar tot ma enrveaza. Pisica aia are fata de pupincurista

| Forevăr a răspuns:

De ce pisică aia are față de gheibăriţă?
*fredoneaza : nyan nyan nyan nyan...*

Hai la o bere si o sa-ti treaca [virgula] capul!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf, cand am deschis mi a zis calculatorul ca are virusi,, Nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, nyan, asta o sa scriu la testul de bio happy

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru Forevăr):

Hai la o bere! N-am mai baut de mult :3.

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

O sa resist vreo 1000 seconds sau mai mult

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru SomebodyWhoIsHere):

Eu am rezistat numa 80 smug.

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Pentru moment 700 seconds

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Aproape 900

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru SomebodyWhoIsHere):

Bravo ție! Eu nu mai deschid link-u ăla nenorocit niciodată! I don't want to see

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

1000 apoi s-a facut praf netu

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru SomebodyWhoIsHere):

smug
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Incerc din nou

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru SomebodyWhoIsHere):

laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Forevăr a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Vino! Te asteptbatting eyelashes! Strada TPU nr 25winking la baru' din colt, te descurci tu.

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru Forevăr):

Okbatting eyelashes.
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| itscloudyoutside a răspuns:

Ma macina o intrebare de ceva vreme... Oare cine a inventat-o si cata lipsa de ocupatie ar fi trebuit sa aiba?

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru itscloudyoutside):

Sigur un copchil de vreo 8-9 ani oh go on.
Apropo, și mie-mi place ETF happy.

| itscloudyoutside a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Stiu, stiu. laughing (majusculeeeeeeeeeeee)

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru itscloudyoutside):

Şti că un copchil de 8-9 ani a făcut Nyan Cat, sau că mie-mi place ETF... :-s?

| itscloudyoutside a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Ca tie iti place ETF.

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru itscloudyoutside):

De unde știbatting eyelashes?
( citeștidegeaba )

| itscloudyoutside a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Dintr-o intrebare de-a ta.

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru itscloudyoutside):

A, ok.
( citeștidegeaba )