| kukubau a întrebat:

Mai are prostia limita in tara asta? s-au alearga cu limba scoasa prin curte?! :))

http://www.youtube.com/watch?v=MlGtLA-h6Ec&feature=playe r_embedded

4 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Bine, am vazut videoclipul si mai apoi am facut greseala de a ma uita la comentarii.Acolo, ce sa vezi? Tot prostie, tipica dobitocilor care s-au apucat sa comenteze si sa il injure pe nefericitul ala...
Omul e de apreciat totusi ca stie matematica. O asemenea viteza in gandire si in calcul, mai rar. Ce prompt a fost cu secundele alea...
Asa ceva doar la marii fizicieni si matematicieni vedeai.
Acum, lasand la o parte gluma, tipic romanesc, ce ar mai fi de spus? Cuvintele sunt de prisos, clipurile vorbesc de la sine...

Vai de tara asta cu tot cu locuitorii ei...

| soricica a răspuns:

Saracul lui antebrat, s-a chinuit mititelulaughinglaughinglaughing

| clofu a răspuns:

Preversa ca pe targu' ocna...rolling on the floor)))

| Ros3Blu3 a răspuns:

rolling on the floor) perversa asta dupa targu ocnalaughing) penallaughing