| anonim_4396 a întrebat:

Mai baieti, si fete? la noi, unde lucram, ne-au inghetat salariile pe 2009 si pe 2010.si acum cand bag cardul la bancomat, si tastez suma, pe care o vreau, acesta imi arata cate grade sunt afara. oare are legatura cu gerurile? la voi se intampla?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu esti singurul care pateste asa, la noi a inghetat si bancomatul.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil o sa actioneze iar masinaria aceea a vremii ca sa pastreze relatia la fel. Cu vremea se mai descurca ei, dar cu salariile si pensiile mai greu.

| shiningstar_7528 a răspuns:

rolling on the floor scad gradele, scad baniilaughing

| anca_3211 a răspuns:

laughing) Eu de nerabdare ma tot uit pe card la sold si am ajuns sa am o suma cu minus... ca si gradele de afara? Coincidenta? laughing

| alinna_1696 a răspuns:

Tin sa te anunt ca mai sunt 106 zile si vine vara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi... daca eu lucrez la cald, nu am problemetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criticule si eu torn otel la 1560 de gradeC. e rece tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus chiar sigur mai nobody. oare termometru sa fie

| nobody_3640 a răspuns:

Esti sigur ca nu te uiti la termometru?