| RAY a întrebat:

Mai e cineva trez si are chef sa imi puna intrebarii amuzante?

Răspuns Câştigător
| FataȘarpe a răspuns:

Chiar nu poti trata relatiile cu fete doar in punct de vedere sexual?
Asa sunt toti barbatii? Sau e ceva ce se capata dupa un eveniment neplacut?

Just curious.

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Sexul e o nevoie umana,iubirea e tot o nevoie dar emotionala, poti iubi si fara sa faci sex, eu am iubit o fata doar prin carcaterul care il emana, nu toti suntem la fel sa stii, dar la varsta ta e natural sa vor baieti de varsta ta sex pentru ca doar nu o sa se insoare la 16, 17 ani, la varsta mea e imatur sa ma gandesc doar la sex, baieti sunt baieti, barbati sunt barbati e diferenta de maturitate

17 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am intarziat big grin
Si totusi, o intrebare:
Care a fost cea mai mare suma pe care ai castigat-o pana acum happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Vre 250 deron intr-o zi

| R0R0 a răspuns:

Te bucuri c-am revenit?

| RAY explică (pentru R0R0):

Ja, sunt foarte fericit, las ca de sapttamana viitoare te voi vedea diferit prin ochelarii, sper sa vad mai bine cu ei sa numai manc litere

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Si eu sper pentru tine.
Oricum nu mancai tu nu stiu cate litere.

| Staind a răspuns:

Prezent. Sa-ncepem.
Cum se mai numeste un joc de glezne?

| RAY explică (pentru Staind):

Cand te bate iubita sau cand tu o bati pe ea nu stiu

| Staind a răspuns (pentru RAY):

Nici eu nu stiu
Ba dum tss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar te poti distra si singur citind astea!
http://www.craiovaforum.ro/......91476.html
foarte amuzante :)

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Chiar misto, danke

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mit Vergnügen happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Kannst du deutsch schreiben, freut mich

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nicht zu... Vor Jahren Fernsehen mit dem Deutschunterricht.
imi amintesc si acum happy Ich heisse Max! laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Freut mich dich kennenzulernen max, ich bin ray, wie alt bist du?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Ich heisse Max! " asa era lectia de germana! laughing eu sunt Roy! happy imi pare bine de cunostinta! dar mai mult nu stiu... ajunge! prea multa germana pentru mine! laughing Auf wiedersehen!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Hai ma ca nu te violez ce te speri asa, daca eram o baba poate te prindeam si te violam pana dimineata dar am ce ai si tu deci fi fara griji

Întrebări recente