| Gumã a întrebat:

Mai, iar incepeti toti sa vorbiti despre Justin Bieber sau despre LadyJ?
Daca s. a intors, nu ii mai "suflati"atata in c*r sau chestii.Pt ca daca nu o sa. i acordam atentie, cred(si sper) ca v. a pleca!

*asteapta injuraturi*

8 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

*o impinge pe gumă cu un băţ*
ăăă... vezi ca a mai aparut o gumă la t/a.thinking

| Comy a răspuns:

Am pus si eu o intrebare [era provocare] si acum toti sariti ca arsi

Răspuns utilizator avertizat
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Da,ca venii vorba de dat atentie 8-) eu zic sa nu ii mai dam atentie lui Șosetuță ca saraca o afecteaza hormonii de se enerveaza fara motiv pe lume day dreaming Șosetuță, fara suparare, da asa e sad nu stiu dc te-ai suparat p mine

| Gumã explică:

Comy,stai clam(am scris asa intentionat)nu ma refeream la tine.

| Gumã explică:

Pinguine.ceeeee?

| LadyInBlack a răspuns:

Ce naiba de categorie mai e si asta?straight face Credeam ca sunt la T/A nu la Barfe online. rolling eyes Daca voiam asta intram pe protv.ro si ma uitam la emisiunile lui Gagauta Maruta.
Jalnic!
PS: Ii astept pe frustrati sa dea "stupid". happy

| AnneMarri a răspuns:

Okay, okay, linişteşte-te, bre, să nu faci (pre)infarct!
Eu nu i-am (prea) băgat în seamă pe ăştia doi, şi, don't worry, n-o să mă apuc acum.winking

Întrebări recente