| Papadopolina a întrebat:

Maine e sfarsitul lumii!oh go on
Ultima dorinta?!?laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Să primesc fundă la acest răspuns! laughing

66 răspunsuri:
| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Sa nu vina sfarsiylu lumii

______ ______
LI LI
(nnnnnn)
(uuuuuu)

| WJonnie a răspuns:

Imi i-as dori sa se opreasca prostiile astea despre sfarsitul lumii OAMeNI BUNI NIMENI NU STIE NIMENI SFARSITUL LUMII NUMAI DUMNEZEU

| KidDDDDDDD a răspuns:

Nu va veni.

Sărbători fericite!

| Papadopolina explică (pentru KidDDDDDDD):

La fel si tie!

| KidDDDDDDD a răspuns (pentru Papadopolina):

Mersi.

| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a răspuns:

Vreau să mor cu Ciucurelu`n sus happy

| KidGirl99 a răspuns:

Ultima dorinta a mea este : Sa fiu fix atunci ''de sfarsitul lumii'' cu mama si cu tata la cumparaturi, si sa imi iau toate lucrurile din rafturi:devil) si familia mea sa fine singura care supravietuieste, sa pot sa am toti banii din lume la indemana, toate hainelelaughing Absolut tot laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KidGirl99):

Si daca ramaneti numai voi, pentru ce iti mai trebuie banii? happy

| Claudelsaag a răspuns:

Vreau sa mor cu persoana iubita in brate si cu multe realizari.

| Andries_Andra_1998 a răspuns:

Nu o sa fie nici un sfarsit al lumii.

| TodoranBogdan a răspuns:

Eu zic ca nu va veni sfarsitul lumii, dar daca ar venii as vrea ca toata lumea sa fie fericita, bogatasi sanatoasa.

| IonasAdrian199432134566778543566467666466 a răspuns:

As vrea sa ma prinda cu femeia vieti mele, asta daca o sa vina

| jasmyn1superba a răspuns:

Nu este nici un sfarsit al lumii...

| myrel2012 a răspuns:

Sa apuc sa joc GTA V xD

| Lili_Racz_1963 a răspuns:

Ca sa ajung la Mama mea!

| Lili_Racz_1963 a răspuns:

Sa apuc sa mai spun o rugaciune!

| Jurjoni_Carina_1996 a răspuns:

Nu este sfarsitul lumii!tongue

| Michael_Anamaria_1997 a răspuns:

Sa nu vina sfarsitul lumii! OAMENI BUNI nu mai credeti in DUMNEZEU? El ne-a creat, el va sti cand va veni sfarsitul lumii

| Madalina_Ghent_1996 a răspuns:

Stiu una care sigur se indeplineste....Imi doresc sa nu vina sfarsitul lumii.

| Dalibor_Chirici_1977 a răspuns:

Sa ne vedem pe 22 decembrie.

| Uncheselu_Dana_1960 a răspuns:

Sa fiu cu familia mea.

| Stanciu_Crina_1973 a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu nu prea se incadreaza aici, dar poate mi-am dorit prea tare sa imi spun dorinta mea, facand abstractie de sfarsitul lumii.Imi doresc nespus de mult sa am parte de sanatate in primul rand, iar in al doilea rand sa am un Craciun normal, sa ma bucur de sarbatori, sa simt acel sentiment unic, pe care doar in perioada sarbatorilor de iarna le poti simti...asta e dorinta mea!

| Adrian_Blanaru_1985 a răspuns:

Sa supravetuiasca toata lumea in afara de mine happy

| Dany_Stelistu_Dany_Stelistu_1997 a răspuns:

Vreau sa ajung in cer la DUMNEZEU asta e dorinta mea

| Panaite_Madalina_1998 a răspuns:

Sa nu morr! :S

| Robytzu_ZizUz_1997 a răspuns:

Sa vina iubita si sa ma sarute pasional acum, si dp sa mor fericit oh go on

| Voicu_Ionut_1993 a răspuns:

Pai ultima dorinta ar fi sa ramana base la puterelaughinglaughinglaughingglumeam as vrea sa moara maine basescu si restul sa traiasca si sa moara si toate ciorile...

| angeltun a răspuns:

Inainte de a ma trezi cu un asteroid in brate sa fac dragoste orala cu o mayasalaughing

| Daniel_Bara_1986 a răspuns:

Sa fiu cu zambetul pe buze

| Sapy_Gabriella_1989 a răspuns:

Sper ca maine sa fie sfarsitul tuturor rautatilor si necazurilor din lume sa incepem o lume mai frumoasa si lipsita de griji.

Întrebări recente