| Foxie2 a întrebat:

Mama mi-a spus ca ma duce de ziua mea la Sharpay, actrita mea favorita din disney chanel stiti ea are un pudel drept animal de companie, eu am un pui blond credeti ca va fi vreo neintelegere intre mine si sharpay?! stiti eu o iubesc foarte mult! si nu as vrea sa ma cert cu ea :(( vreau sfaturi

http://www.google.com/......tp?/imgres
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu arata mai bine asa?
http://i.imgur.com/jQNE0.png

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

@Apache eram sigur ca pui o imagine cu Sharpay impuscata

| Musique a răspuns:

Du-i la groapa de gunoi, si poate in mizeria aia, vor face pace.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Doamne cat urasc eu parasuta aia blonda.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Doamne ma, nu intelegeti ca o scris la misto?

| Foxie2 explică:

T/A!

robotul asta nu are altceva mia bun de facut?

| BadLuckBryan a răspuns:

Copchila!
MATA,nu te duce la Sharpay acasa.Ea sta cu masa, in America
Biletul pana acolo e $1800.mata,nu a castigat in viata ei $1800.
Te duce la Sarpe acasa, cand va veni Hannah Montana la mine acasa.
Te pup si ai grija de tine.:*

P.S.:Cainii se vor intelege.

| NiceBaby a răspuns:

Care sharpay, e un rol mhai, si e clar ca vrei sa pari o proasta sau ai 7 ani si mata ti-a spus o miciuna ca sai da-i pace sa lecreze.Sarmana femeie, nu mai are liniste cred ca.