| BellaMarie a întrebat:

Mananc Toblerone si beau Pepsi cine mi se alatura?yawn

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Merci pentru stupit si ca sa te recompensez iti dau si un pont, căcăţoiul era de tinerel si merge asortat cu sclifos de babă. rolling on the floor De ce mai postezi la Trivia-Amuzante dacă nu ai simtul umorului?

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu mersi, nu vreau sa ajung in coma alcoolica la spital.

| DaVà a răspuns:

Ştii ce dor mi-e de ciocolata Toblerone? Îmi aducea tata din Italia de pân benzinării.cea mai buna ciocolată. Merge bestial cu Helasbig grin

| MoonLight a răspuns:

Am inteles "mananc tomberoane". Nu, imi pare rau, nu imi place ciocolata aia! >.>

| Hombre a răspuns:

Un căcăţoi nu mananci?

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Sa-ti stea in gat.

| totGumã a răspuns:

|mda|

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Eu,gagico! Cu mare placere!

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Intreab-o pe maicata poate vrea ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as putea?

Întrebări recente