| FuegoJr a întrebat:

Mdeap. Azi nu am avut ce face. Am făcut niște categorii :)) Și una specială pentru NOname.

Link: http://i.imgur.com/tll07.jpg

Vă place >:?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Esti funny, Boy-ule! Asta e apropo de conversatie, pe care tocmai am avut-o in privat, referitoare la aia cu "cati ani ai?", nu? Si daca ti-as spune, ca e doar una dintre zeci-sute, la care raspund zilnic? (lol)
Dar totusi! O rubrica?! Nici chiar asa, Doamne fereste! (lol)
Si apropo, ai uitat de:
- "Ghici!" (culoarea mea preferata; cati dinti am in gura; in ce zodie sunt; cum o cheama pe vecina de la II; cat e ceasul; daca catelul meu latra; ce am mancat de dimineata; cate degete am pe mana stanga; daca m-am spalat pe dinti de dimineata; s.a.m.d.)
- "Metin/hi5" (mai are rost sa spun de ce?)
- "Vreau sa ma sinucid/Caut atentie" (ar avea ceva clienti. la cate intrebari s-au pus pe aceasta tema in ultima perioada...)
- "Ma plictisesc. Cine vrea sa fie clovn-ul meu?" (pentru aia cu "cine imi spune un banc?", "cine ma face sa rad?")
- "Google=TPU" (pentru cei, care au impresia ca TPU e un motor de cautare sau sunt prea lenesi, ca sa-l intrebe pe batranul Google inainte, si vor neaparat sa ne lasam toate treburile de o parte si sa cautam in locul lor)
- "M-a uitat mama acasa" (si te-ai gandit, ca e cazul sa ne stresezi pe noi?)
- "Matrimoniale" (altfel cum o sa aflam cine cu cine s-a mai casatorit pe-aici? plus, si aia cu "imi caut o prietena, da' nu gasesc" (ca avem tare multi pe-aici!) isi vor gasi o casa, nu? ca si asa nu-i vrea nimeni...pai, sa facem atunci un gest de caritate, nu?)
- "Spam" (care se va raporta direct, de 2-3 ori pe zi, ca sa nu mai tot alerg de la "Adolescenti" pana la "Voluntariat/ Ecologie" in cautare de enervantele "da un clic aici, plsssss!").
- "Ce mai faceti?" (tot pentru plictisitii de mai sus)
...si lista poate continua.

| NOBODY a răspuns:

Comentez la răspunsul lui NONAME
Esti funny, Boule!

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Categoria meathinking supersmug multamhee hee

| FuegoJr explică:

@Clannad Nu sunt obesat de NOname. Pare de treaba dar, sa nu exageram laughing

@Jоvana THX!

@NOname Mdeap. Lista poate continua... laughing

| Jоvαnα a răspuns:

Bravo,foarte tarehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte frum si interesant rolling on the floor(rade pentru ca citeste un banc))

Întrebări recente