| Staind a întrebat:

Mergeam pe strada, intr-o vara. Ma indreptam spre treburi importante. Nu stiu cum, am descoperit ca aveam o gaurica in tricou.
Am inceput sa o exploatez(pe gaurica) cu degetul aratator de la mana dreapta. Treptat, gaurica aia a devenit ditamai craterul in tricoul meu. Atarna pe mine extrem de oribil. L-am rupt in doua pana la urma, ca Tarzan. Am zis ca. daca tot mancasem un Lion inainte, sa ma port ca atare.
La final i-am dat foc si l-am aruncat sub o masina scumpa.
Am ramas in maioul(sau cum se scrie) meu flausat cu mikey mouse.

Credeti ca am probleme psihice sau era doar de la vreme?

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sigur de la vreme! I-a venit vremea acelui tricou sa faci si altceva cu el. Dar ce soarta trista si ce sfarsit i-a fost dat! (Gaura a facut-o, sigur, Mikey sa ia aer curat si sa vada si el cate ceva!)

| Staind explică (pentru anad):

Sa ia aer curat?!
Adica ce vrei sa spui? :O

| anad a răspuns (pentru Staind):

Profund, adanc si abisal chiar, nu spun, dar zic : vara, canicula, 40 de grade, tricou peste maiou! (dar imi place la ce te-ai gandit!)

| Kaℓi a răspuns:

Te plictisesti rau, da?

On topik: nu ai spus cum era vremea.

| Staind explică (pentru Kaℓi):

Era o vreme de toamna

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

Atunci, sigur era de la vreme.
Am niste nelamuriri.
De ce umbli toamna in tricou? poti sa racesti.
O sa spui ca e ok, ca aveai maieu pe sub tricou, flausat. N-am nimic impotriva!
De ce i-ai dat foc? puteai sa faci ceva cu el, un culcus pentru un caine comunitar sau o sacosa handmade. Uite asa ne batem joc de resurse!
De ce l-ai aruncat sub o masina scumpa? poate ca de fapt, acolo ai vrut sa ajungi, sa incendiezi ceva, sa faci o paguba.

| Staind explică (pentru Kaℓi):

Ma dezarmezi complet.
Nu mai incerca sa imblanzesti trollii.
*fuge inapoi in pestera*

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

Nu pot sa cred ca te dai batut happy
Peace!
"rastoarna un bolovan la intrarea in pestera"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea... este ca ar trebui sa consulti un pshiholog..nu ai probleme pshice doar niste accese de nervii
SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR! FUNDA

| Staind explică (pentru anonim_4396):

Daca o sa-l consult eu pe psiholog o ia razna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Staind):

Aceasta greseala am facut-o intentionat sa vad daca iti dai seama tine de psihic aceasta greseala
stiu din propria experienta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Staind):

Du-te sa te consulte un pshiholog pentru. binele tau
funda...

| Staind explică (pentru anonim_4396):

Vad ca-ti place sa faci greseli constant, dupa cum te exprimi.
Pshiholog. Vezi un logoped

| ʎpooɯ a răspuns:

Sufla vantul din spatele tau.

Întrebări recente