| anonim_4396 a întrebat:

Mergem la o petrecere.Ne intalnim din intamplare.Cum mi-ai spune intr-un mod cat mai elegant ca am ceva pe fata?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Depinde in ce relatie suntem, daca ne cunoastem cat de cat si am sta de vorba, probabil pur si simplu ti-as oferi o batista de hartie.
Daca ai intreba pentru ce, ti-as spune ca sa te stergi pe fata pentru ca ai ceva acolo. happy

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu te-aș ignora.Nu te cunosc.

| MalinaH a răspuns:

Sa-l salveze cineva pe titu din copac!

| xXdoareuXx a răspuns:

As lua un servetel si te-as sterge pe fata...mai elegant de atat nu stiu...

| Wolfenstein a răspuns:

Ce ai ma pe fata? Te`au muscat pupincuristii? smug [Ai ceva pe fata. Vrei un servetel?]
Asa intrebare asa raspuns. [T/A]

| DeyCj a răspuns:

Non verbal și discret astfel încât să îți dai seama.

| Dariusuu a răspuns:

Scuza-ma imi dai voie?

Te-as sterge chiar eu.

Cred.

| Xtadelo a răspuns:

Pai nu ti'as spunebatting eyelashes

| dracu14 a răspuns:

Ba boule vezi ca esti murdar pe fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ti-as spune?
De ce sa nu te faci de ras? XD

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Ma,ai un c*c*t pe fata, du-te drk la baie si spala-te ca-mi faci greata.

| Almássy a răspuns:

Ai minat in gunoi?happy

| ILoveTacos a răspuns:

-Te-a scuipat o camila, sau asa arata fata ta de-adevaratelea?

-Scuza-ma, cred ca am confundat fata ta cu un cos de gunoi, pentru ca e plina de mizerie.

-Nu te supara, ai putea sa dai inapoi gunoierului chestia de pe fata ta?

| Different69 a răspuns:

Auzi happy ai ceva pe fata laughing

| Irena97 a răspuns:

" Ti-a lasat sor'ta o amintire, stai s-o iau eu"

| Mokaxoxo a răspuns:

Cum poti sa ai ceva pe fata cand vorbesti cu Mine? Ma jignesti!

| Lora1 a răspuns:

Hey ai ceva pe fata... vrei un servetel?batting eyelashes

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Sterge-te la gura ca vine penisul meu in inspectie! happy

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Hey,mamaie,vezi ca ti se acopera fata cu mizerii rolling on the floor

| iHateStrike a răspuns:

Vezi că ai un căcat cu ciuperci pe față.

| Bubbles12345 a răspuns:

Ai ceva pe fata!

| Zippo01 a răspuns:

Hei tu, stergete la gura, ca vine p...a mea in inspectie! rolling on the floor

| VanPersieJr a răspuns:

Scuza-ma,ai ceva hidos pe fata

| AnaMaria101 a răspuns:

Tinere, nu vreau sa fiu nepoliticos, insa pe fata ta alba si curata far' de cos, si-a gasit salasul o mica pata de grasime. Poftim un servetel indispensabil vietii, cu care poti sa iti lustruiesti minunata-ti fata pentru a nu face pe ceilalti sa te linga.

| Drogata a răspuns:

Ba, Gheorge, vezi ca ai ceva de la ciorba de cotroace sau iti iese al 2-lea cap?

| BellaTheodoraNow a răspuns:

Ai putea sa spui:Nu te supara, cred ca ai ceva acolo.Asa cred ca va fi cel mai elegant. Apropo, cred ca ti-am fost de folos avand in vedere ca nu prea se raspund la intrebarile astea happy