| kikycris98 a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa desenez si as dori niste pareri sincere!

http://i.imgur.com/5a891.jpg

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

De acord in totalitate cu irene.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Picteazale si peste 3 ani poti sa ne zici cum arata.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Faci niste desene fr frumoase!
chiar ai talent!
te poti duce undeva sa te faci pictor ceva, nu pierde asta!

| AnemonaP a răspuns:

Mda desenezi foarte frumos

| Cubulets a răspuns:

Foarte frumos
desenezi foarte bine
si mie imi place sa desenez

| odudăcoaptă a răspuns:

Esti foarte buna continua! nu uita glomelebig grin

| Doodle_8466 a răspuns:

E un pic conci laughing). glm e tare big grin gg

| Oxanna a răspuns:

E copiata! si iti spun si de unde: coperta cartii 1 din seria WITCH, intitulata floarea de gheata. deseneaza fara sa copiezi, si va fi mult mai frumos si original

| Oxanna a răspuns:

@kikycris98 bai da nu am facut caz.si nici nu ma dau mare detectiva, daca vrei sa desenezi ceva special sau unicat, fa de la tine nu copia ca mai tare te strica, crede'ma aveam si eu perioade cand eram mai mica ca copiam in sir intregi desene si apoi m-am oprit pentru ca nu mai puteam sa desenez fara sa am o imagine suport! asculta'ma ca nu ti'o zic in nume de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult desenul asta, daca nu m-as fi gandit bine as fi zis ca esti profesionista, e cu adevarat frumos, recunosc si mie imi place sa desenez, dar daca as fi priceputa ca tine m-as inscrie la un concurs ceva!

| danyelle_5059 a răspuns:

O remarka are un ochi mai sus si unul mai joslaughing) atat in rest e bine ai ceva premii castigate la desenwinking?

| kikycris98 explică:

Oxanna da e copiata nu am zis ca nu e! nu stiu dc faci asa caz...nu am zis ca e originala altfle nu as fi scris corny din moment ce mi-a placut imaginea am zis s ao incerc sa o fac si eu.SI oricum nu am stat cu cartea in fata m-am uitat un pic la ea si am inceput sa o desenez. Zici ca m-aid emascat sau cine stie!