| DrugFree a întrebat:

Mie mi se tot raporteaza intrebarile! Are ceva, cineva, cu mine!
Ma gandesc sa plec!
De ce tot primesc stupid, nefolositor, chiar are cineva ceva cu mine?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Stai linistit ca nu esti singurulwinking eu zilele trekute m-am chinuit sa fac un desen, l-am postat, mi s-o raportat, l-am mai postat odata, iar, si la fel tot primesc stupid, asa ca nu esti singurul

4 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Te inteleg frate, si eu primesc o avalansa de stupid.Cineva chiar ma uraste, si mie imi vine sa plec, dar.nu pot, este prea greu sa ma desparte de TPU[stiu ca e doar un site, da' ma intelegi]

neluL
| neluL a răspuns:

Atat ii duce mintea pe unii! Si mie mi se intampla des si ajut in continuare! must go on!

| haiZI a răspuns:

Sunt unii care nu au nimic mai bun de facut decat sa raporteze si sa dea stupid in masa.pa

| sonya a răspuns:

Atat intrebarile cat si raspunsurile sunt raportate daca nu corespund categoriilor sau daca intr-adevar nu au nici cea mai mica tangenta cu intrebarea/raspunsul. De asemenea puteti face reclamatii fata de cei care raporteaza in mod abuziv. Pentru ca sunt multe persoane nu poate fi controlat totul de o mana de oameni. in fine important este sa educati membrii fara sa incalcati regulamentul. iar daca acestia in mod repetat il incalca atunci stiti ce aveti de facut.

Întrebări recente