| Luissa123 a întrebat:

Multe glume amuzante va roooooooooooooooooooog!

Răspuns Câştigător
| HepiBăluuns a răspuns:

Un tip se duce la una,in timpul balului:
-Auzi,papusa? Dansezi?
-Oh,sigur!
-Bine, atunci da-te la o parte sa ma asez si eu, ca ma dor picioarele...

Culmea fitness`ului: sa faci sa slabeasca un ardei gras.
Culmea geografiei 1: sa deschizi portile de fier cu cheile bicazului.
Culmea geografiei 2: sa bagi varfu omu in pestera muierii.
Culmea matematicii:sa te culci cu 2 necunoscute si sa nu rezolvi nici una.
Culmea economiei: sa te trezesti la 3 dimineata ca sa economisesti timp.
Cele mai tari statusuri:
-DND,ma dau cu sania in congelator.
-dnd,ma dau cu barca prin conducta.
-dnd,bunica la pc; nu da buzz ca se sperie:-s
-dnd! p.s: ultimu` care m-a deranjat e inca dat disparut.
-dnd,la cafea cu elodia.

Profesoara il intreaba pe Strula:
-Strula,ce e tatal tau?
-Om in folosul comunitatii, client fidel la R.A.G.C.L.
-Adica?
-Gunoier.
-Dar tatal tau, bula?
-Dj la mistick club\m/
-Adica?
-Clopotar la biserica.

4 răspunsuri:
| Shiva a răspuns:

Wow si eu ziceam ca la d/s sunt toti disperatii

| DeeaBlondiii a răspuns:

As dori un pachet de prezervative negre! - De ce tineti neapãrat sã fie negre? - Merg la vãduva amicului meu sã ii transmit condoleantele mele.

Vecina de alaturi bate la usa. El deschide si ea zice : "Auzi, abia am ajuns acasa si am chef sa ma distrez, sa ma imbat si sa fac sex toata noaptea… tu esti ocupat diseara?". "NUU, nuuu!". "Atunci imi tii cainele?"

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Uite o gluma laughing Am ras cu lacrimi rolling on the floor Glma e : [Fata ta o_0]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce am citit la inceput multe gume amuzante? rolling on the floor