| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Multumesc anticipat!:* ps. vreau raspunsuri destul de repede:* funda

Hey, TPU! Vreau si eu niste statusuri in engleza, putin mai triste. Ceva de genu: "I feel like i'm a milions miles away, from myself" sau si ceva care sa contina Myselg departe de Myself...merci mult:* multumesc anticipat?(mai mult)

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

A day without you is like a year without rain.
The love cannot be bought with gold. The love is a gift from your lover.
I feel loke i'm a milions miles away, from my to you.
No one can explain what I feel now. Neither I. funda? Daca imi dai mai iti fac rost de catevahappy!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrincessConsuela a răspuns:

Bun... Am mai gasit 3:"When I see you going, I see me dying"
"Why do you wanna do with your life:Stand By, Restart or Tutrn Off?"
" Your oppinion about me is like a drop of water in the ocean"