| Deea03 a întrebat:

Musca mea s-a imprietenit cu un unicorn. Ce sa fac?

15 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Sa pui un mim sa le distreze

| Niros19 a răspuns:

Sa aspepti sa faca pui laughing

| 3rdWW a răspuns:

Cu care unicorn?
E cumva unul chel si ciudat care oare ochelarii ca ai lui Jonny Bravo?
Ala e unicornu meu!

| zalisa a răspuns:

Ooo nuuu :O
o să facă o girafă happy

| BastetReloaded a răspuns:

Eh,ti-as spune, dar iar ma suspendeste adminiisad

| Lisa a răspuns:

Ai grija sa iti echipezi musca cu prezervative si spune-i ca prima data sa nu-si bage {...} in unicorn prea tare laughing.

| Bya132 a răspuns:

Of, of, of! Aș fi chiar disperată dacă musca mea s-ar împrieteni cu un unicorn :-

| n3xt a răspuns:

Bă iară mi-o plecat unicornul...

Apache
| Apache a răspuns:

...no really, ce-ai fumat?
*cred ca tragea la balegar, nu la unicorn *
just saiyng...

| gzbtch a răspuns:

Sa le spui s vina acasa pana la ora 10 ca daca nu au incurcat-o.

| Bizzareq1 a răspuns:

Spune-i ca daca nu mai da gainile cu ruj atunci uncornu va urinaaa in palaria ei

| pinguinuVerde a răspuns:

De fapt ăla era ţânţarul meu deghizat... făcea pe deşteptu'.

| LLO a răspuns:

Multee musculiţee.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

S-o ajuti sa iasa.Cand o intra in curul unicornului

| Parisblue a răspuns:

Sa le imprumuti niste bani, poate fac de vre'o nuntawinking, sa ma chemi si pe mine!