| ImiPlaceSaEnervezLumea a întrebat:

Nasterea Domnului Hristos de Pasti? omg !

http://www.youtube.com/watch?v=EQjuN98lnjs&feature=relat ed

14 răspunsuri:
| ?epe?u a răspuns:

Ăla de la 0:35 ştie cceva, nu se sfieşte.
Ce sărbătoriţi de Paşti?
Păi o ţuiculiţă, un grătărel, cam asta.

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru ?epe?u):

laughing laughing Da...,românu-i frate cu grătarul,berea, micii si muștarul! Forever! laughing
Se mai respecta traditiile de Pasti?
"Se respectă, da" nu prea" laughing laughing

| ?epe?u a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

De curioyitate, tu nu eşti ateu?

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru ?epe?u):

Nu sunt ateu.Nu ma injura pentru. asta, te rog!

| ?epe?u a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Păi nici eu nu sunt şi de asta întrebam. Majoritatea T/A e compusă din atei.

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru ?epe?u):

Uite ca nu stiam ca t-a e compusa din atei, de fapt nici nu mi-am pus aceasta intrebare.laughing E...fiecare e liber sa creadă in ce vrea!happy

| AlinaaAli a răspuns (pentru ?epe?u):

Serios? nu stiam big grin

| Lightning1997 a răspuns:

Nasterea e de Craciun nu de Paste-batranii din video nu au auzit de asta

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Da...cica de Craciun a inviat bunica...aia vie.

| xname23 a răspuns:

Ha! sa-l vezi pe ala' de zicea ca-l sarbatoreste pe Sf. Dumitru de Craciun!

| Mephisto666 a răspuns:

Pentru voi astia care va dati rotunzi si destepti oamenii care au facut soala inainte de '90 nu au invatat religia la scoala asa ca nu prea au de unde sa stie de Sfintele Sarbatori de Paste

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru Mephisto666):

N-au facut religia, bine, bine,(daca zici tu) laughingdar de cand au terminat ei scoala si pana in 2012 n-au avut destul timp sa afle ce se sarbatoreste de Pasti? Ca slava Domnului, au trecut zeci de ani! laughing halal omenire!laughing

| Mephisto666 a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Daca nu crezi ca au facut religia intreaba si tu pe cineva sa iti confirme

| ImiPlaceSaEnervezLumea explică (pentru Mephisto666):

Mai lasă-mă, ca mama a facut religia!

Întrebări recente