| yuhuu a întrebat:

Norii sunt calzi sau reci? avand in vedere ca sunt formati din vapori de apa?

17 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Fierbinţi.

| Puţifer a răspuns:

Ce-s ăia nori?

| Comy a răspuns:

Norii put

| Gumã a răspuns:

Călâi

| MoonLight a răspuns:

Norii sunt doar "stafii". Daca am putea atinge norul si l-am putea tine in pumn mai mult de 1 minut iti dai seama ce jale pe avioane?straight face

| NumePublicAnonim a răspuns:

Reci.sunt facuti din inghetata cu frisca tongue

| Työlki a răspuns:

Ploaia este rece sau calda...ca doar din nori cade.

Răspuns utilizator avertizat
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Norii sunt în călduri.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

@jazmine,stai sa-mi aduc dex-ul*cauta*Bingo...nu scrie,stai imi aduc dictionarul chinez-roman*cauta*aha,aha,aha,gata acum am inteles tot.
Yuhuu draga,nori sunt reci, cand am mers cu avionul am atins unul si era rece, am simtit ca si cum mana mea era o inghetata.:d

| CristalClear a răspuns:

Vrei sa-ti dau un sut ca sa-i intalnesti si sa descoperi singur?

| Bluu08 a răspuns:

Sunt umezi

| Bluu08 a răspuns:

Sunt umezi

| misu2315 a răspuns:

Norii sunt reci numai ca nu-i pot tine in pumn

| yuhuu explică:

laughing) @jazmine: mai jazmine mi se pare mie sau tu cauti funda? laughing ce'ai scris acolo nu intelegi nici tu, asa ca...numai copy-paste'a aiureawinking

| yuhuu explică:

Da' nu am intrebat bre' de "consistenta lor" ...sunt gazosi, da. daca ii atingi sunt umezi dar sunt calzi sau recithinking

| Nanutzu a răspuns:

Nori sunt reci. happy

Întrebări recente