| Punky_6845 a întrebat:

Nu au inceput sa apara pe TPU tzigani de 5 ani? Vai, hana banana, "has doi o", magicienii din "uevarli pleis", vrajitoarea bibi...Si va mai intrebati de ce T/A a murit...

11 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Tu ajuţi oamenii din 21 Iulie 2011. Să te-njur de mamă?

| ViezurE a răspuns:

Gata ba! Deja ma disperati cu moartea t/a-ului.Asa e in fiecare vara, toti se muta aici.Doamne ce copii batuti...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce castigati daca tot va plangeti si repetati acelasi lucru :|?
Rawwwwrrr are dreptate

| Mişaaa a răspuns:

@Bastet - Resperct!
@YinYang - Pleacă, de aici!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bine...in loc sa ne plangem ar trebui safacem ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Tu acum ce ai făcut? Ai omorât această categorie cu plângerile tale de 1 leu și 50 de bani.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@YinYang, nu ne interesează de conturile tale (inexistente) pline de funde. Dacă vezi că toată lumea este contra ta și întrebărilor tale, atunci taci n*ibii din gură. Noi n-am venit aici pentru niște funde virtuale. Mai bine mă abțin.

Răspuns utilizator avertizat
| Izzy_6579 a răspuns:

Vai doamne acum haideti sa dam in CanCan, Click, Viata libera etc etc ca t/a-ul s-a dus de rahat si daca s-a dus de rahat ce trebuie sa insistam cu aceste certuri? eu deja m-am plictisit de acest subiect...si daca s-a facut de rahat nu numai unul ci toti am facut acest site varza Hello.cuvantul Toti Pentru Unu va zice ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata! Mam saturat.La educatie si cultura toti se ajuta nu se injura cum faceti voi! In loc sa va mai certati mai bine schimbam aceasta categorie.Va injurati aici ca nu stiu ce.Aceasta categorie este de Trivia/Amuzante nu Injuraturi/Batai de joc. Uitativa la celelalte categori.
Se ajuta. Poate nu e Comics sau Sanatate sau Muzica dar totusi este ceva.Si eu m-am plictisit de cearta voastra.Toti userii serios de la acesta categorie sau mutat si voi vai sa plangeti si va dati cu curu de pamant in loc sa luptati. Asa ca haideti sa luptam pentru a ajuta tpu.Nu stam sa dam vina unul pa altu.Site se cheama toti pentu unu nu toti impotriva unuia.Ce sa intampla aici.Ce spuneti daca am lupta pentru acesta categorie sa-i strivi pe userii care pateaza toate categoriile.Stiti de ce se muta toti aici? Findca ca noi le permitem si nu ii dam afara in suturi pe cei care nu trebuie sa fie aici.Deci aici sunteti ca frati daca cineva unu useri serios sau bun vine aici trebuie primit.Aici e cea mai slaba categorie.Trebuie sa fie schimbata. Jumatate din categorie este infecta ce si mai mult.

Întrebări recente