| syd2 a întrebat:

Nu e cine stie ce populara povestea dar oricum o s-o scriu.
Neamul T/A.
Partea 1.
...Mad Potato cu armata sa amestecată stătea și era gata să comande trupelor să atace armata leșească condusă de Love Sleep.Mad Potato își făcuse armata lui din elfi bravi din Codrii Moldovei si din troli căliți în munții Valahiei. Love Sleep avea raideri germani și orci din pustiitățile Mordorului, însă Mad avea în armata lui 3 trei războinici bravi care au trecut prin multe lupte, acela era elful dezertat Dante, demonul Croampa si omul Blitz acești trei războinici bravi știau cum să lupte așa că Mad Potato nu își facea griji pentru ei.Potato dadu comanda de atac forțele lui Tomșa(Mad) erau intr-atata de puternice că lașul de sleep s-a refugiat.
- O victorie glorioasa, a spus Dante.
- Asa e însa nu trebuie să uităm că Sleep nu e așa de prost, și ar trebui să ne ocrotim spatele fiindcă cine știe pe unde se ascunde șobolanul, spuse Croampa
- Cuvinte adevarate spui, zise Blitz.
-Acum, să ne ducem în capitală și să-l dăm jos pe Negru Voda de la putere, cu mandrie a spus Potato.
Insa un șoim cu o scrisoare ajunsese la potato.
In mesaj scria :" Pentru Ștefan Tomșa (Potato).Negru Voda (Ramles), fiul său Andrei Voda (kyile ) și soția sa Elizaveta Movilă (Karima ) au fugit împreună cu Potocki (Sleep) în țara leșeasca. Acum eu conduc capitala momentan și aștept venirea ta maiestate, tu vei fi noul domnitor al Modlovei, Valahiei și Transilvaniei, Vivat. Semnat : Boierul Stroie Orheianu (Suck ). "
- Să-i mănânce dracii, a țipat Potato.
- Atâta de laș încât să fugi și să îți salvezi viața ca un cățel neghiob, a continuat el. O sa ajung odată la el și îi voi taia gâtița lui, și la toată familia lui.
- Maria ta, am o rugaminte, zise Dante.
- Da te ascult fiule, a spus Potato.
- Am nevoie să plec până la mine acasă în Șoimarești, ruga el.
- Desigur, du-te și stai acolo pana nu te saturi, spuse Potato.
- Prieteni mergeți cu mine în satul meu natal, va rog, fiindcă am o problema de neam de rezolvat acolo.
- Da cu siguranță că mergem, spusera ambii și s-au pornit la drum.
Mad a plecat spre capitală la randul său... VA CONTINUA.

28 răspunsuri:
| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Ti-a placut deci.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Da. Astept continuarea smug

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Cam putini citesc si de acea nu o s-o pun curand.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Okay,inteleg.

| KamaSutra a răspuns:

Pai si eu? sad

| raMLesS a răspuns:

Da eu unde sunt? Vreau să fiu important vreau să fiu un Dragon dinăla roşu în dungi cerbicorne care să fie de partea binelui şi să apere omenirea rolling on the floor.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Tu esti, nu ai fost atent.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Da, da nu-s dragon roşu în dungi cerbicorne, vreau să fiu important mane, să fiu important love struck rolling on the floor love struck love struck

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sper ca Mihu il omoara pe hainul ala de Tomsa

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Ai vrea tu, ai vrea tu...

| SergiuBoss11 a răspuns:

A fost foarte buna povestea ta.

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Sper ca e adevar.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru syd2):

Da.

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Cam putini se oftica sa citeasca si mii lene sa fac partea urmatoare tu ce zici?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru syd2):

Si ce? daca sunt tonti si nu citesc e treaba lor, dar eu am citit si ar fi pacat fata de mine sa ma lasi cu ochii in soare.

| LePotato a răspuns:

Sunt domnitor...adica narcisist, idiot si "lame" straight face

| LePotato a răspuns (pentru LePotato):

Astept partea a II a

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cel mai mult îmi place partea în care apar eu
Oh, stai. Nu există straight face

| Anonima0000000000 a răspuns:

Sunt si eu?!

| DonaldTrump a răspuns:

Iar apoi Imperiul ottoman confederat a supus tarile romane sa danseze in harem pentru cateva sute de ani :O

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

Esti nou p'aci de aia nu te-am inclus prima data te vad, sorry

| DonaldTrump a răspuns (pentru syd2):

Serios? Mai barosane cu pian iti mai las niste timp sa vezi cine sunt? laughing

| syd2 explică (pentru DonaldTrump):

A, e clar, barosane indfidelule. Ok te inghesuiesc si pe tine cumva.

| DonaldTrump a răspuns (pentru syd2):

Sper altfell tot Reich-ul confederat KKK o sa iti murdareasca pianul cu untura de balena nordista.winking

| vaporwave a răspuns:

http://i.imgur.com/nIpaxky.jpg
n-am citit lol ahhahahah sunt asa un troll

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Hahaha, trebuie sa fii comediant.

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

da get rekt fight me irl kid

Întrebări recente