| anonim_4396 a întrebat:

Nu-i mult mai dragut asa? Voi ce credeti? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0

12 răspunsuri:
| PastilăBă a răspuns:

Îi prea frumosstraight face

| AnneMarri a răspuns:

Oh, daa, până şi râmele alea două din capu lui îs mai frumoase ca şi mopu. love struck

| pwp a răspuns:

Pai asa arata si acum.
dar in poza aceea e mai fotogenic happy

| CastorR a răspuns:

NU prea sunt de-acord ca iar l-ai bagat pe JB intr-o intrebare de ****. Chiar tu il face vedeta pe JB aici pe site, din cauza ta au venit alea aici, sper ca sti ce spun.
Ma rg parca ii ta mai bine cat de cat...

| andrei62 a răspuns:

Nu vad nici o diferenta

| Crisis a răspuns:

Hmm... doar doi viermi? E prea bine.

| h0es a răspuns:

Data viitoare foloseste http://bit.ly/ ca sa nu mai ocupi hartia digitala degeaba.

| Felicitari a răspuns:

E perfect

| Ruxiire a răspuns:

Care-i diferenta?!? rolling on the floor

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Chiar deloc!winking

| yonut98 a răspuns:

Asta n-o sa fie dragut niciodata...ei bine poate in cosciug laughing