| LouiseGrace a întrebat:

Nu inteleg bancul urmator. Cine mi-l explica, primeste fundita. happy
Un american vrea sa cumpere o ferma in Ardeal. Face turul fermei si, la sfirsit vede stupii de albine.
- Nu mai cumpar ferma ca mi-e frica de albine.
- Hai dom'le ca albinele sunt bune: fac miere, ceara si dau propolis.
- Nu, ca mi-e frica de albine.
- Uite dom'le facem un pariu: te leg dezbracat de copacul asta si daca te musca vreo albina pana maine dimineata, iti dau ferma pe gratis.
Dimineata il gaseste palid, obosit, vlaguit.
- Ce-ai patit, te-a muscat vreo albina?
- Nu.
- Atunci ce?
- Bade, vitelul de acolo n-are mama?

Răspuns Câştigător
| Chance a răspuns:

laughingDaca e dezbracat, vitelul a zis ca puta domnului e tata mamei sale vaca, si l-a suptlaughingde aia

3 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Vai de mine! x_X
Mai bine nu înțelegeam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oleleeee vereee dar aiurea raspunsuri dati, era vitelul ne'ntzarcat bai fratilor laughing

| Alexandrup a răspuns:

Adica vitelu ia confundat *** cu ugerul mamei, si a supt pana a venit laptele (sperma)