| DrugFree a întrebat:

Nu inteleg cuvantul analfabet, mi-l explicati si mie? http://i.imgur.com/14y8P.png. Chiar atat de prosti sunt analfabetii?

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

A-n-a-l-f-a-b-e-t
Mai mult de atat nu pot sa iti explic

| pinguinuVerde a răspuns:

Se pare că da.

| DaVà a răspuns:

Da.Sunt aşa ca acolo...

Răspuns utilizator avertizat
| DrugFree explică:

@madasmy, sunt baiat!

| MoonLight a răspuns:

ANALfabetii sunt aia care isi baga in anus un Fabet.(dracu stie ce e ala)

| BastetReloaded a răspuns:

Ce Coi-ncidenta

| PiluLă a răspuns:

Analfabeti este peversi happy

| Georgie a răspuns:

Analfabet...Sunt aia care vorbesc cu totul gresit si scriu pe masura.De exemplu:El s-a fericit cand m-a vazut.Si multe alte exemplehappy.

| Gaabi32 a răspuns:

Buna skumpa.Analfabeti nu stiu sa scrie nu stiutiu sa vorbeasca calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANALFABÉT ~tă (~ți, ~te) și substantival Care nu știe a scrie și a citi; neștiutor de carte. /

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, mai ales aia care nu stiu sa citeasca anusofabetii si cei care nu stiu sa se exprime rectofabetii si nu in ultimul rind cei care maninca litere curofabetii

| abcdefg_8927 a răspuns:

Analfabetii nu stiu sa citeasca, sa scrie, sa vorbeasca.

Întrebări recente