| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

laughing Nu ma pot opri din raslaughing V-ati uitat la ROMANII AU TALENT (din seara asta) la momentul acela de ras cu "fata aia roz","politistul si "infractorul"? Daca da, cum vi s-a parut? Dar doamna aceia cu perucile cand a interpretat WAKA WAKA. Nu uitati T/A. Dau funda unui raspuns f amuzant.

Răspuns Câştigător
| virus5381 a răspuns:

Cea ma ifaina faza de la aia cu politistii o fo faza cu " Nu-mi pot imagina ca te voi pierde [.]" rolling on the floor aia o fost chiar beton beton rolling on the floor si acum rad cand ma gandesc.rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Foarte foarte haios laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Cel mai mult am ras la "baba" aia care a facut "premiera" in Romania cu costumul ei transparent. Asta a fost data trecuta.laughing

| Silvia a răspuns:

Da,vinerea mă uit la Românii au talent şi în acelaşi timp comentez cu o prietenălaughing. Tipii ăia au fost chiar amuzanţi, da' baba aia a fost penibilă laughing.

Apache
| Apache a răspuns:

Da lasa-o pe astia! ai vazut fetita aia de 7 ani :? ...ala da talent!

| pinguinuVerde a răspuns:

Da recunosc, a fost un număr de comedie reuşit faţă de ce falsuri s-au regăsit prin concurs...
Faza cu baba...e un fals deja.

| SaintJimmy a răspuns:

Am râs și cu fundul la fazele alea.
Încă mai râd.

| allynna17allynna a răspuns:

``doua maini in taina s'au intalnit``laughing sau `` nu pot sa cred ca te voi pierde`` la faza cu cocoselul am ras cu tata cu lacrimilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Ce tare a fost a fost mixajul rolling on the floor
As mai vrea sa fieee din astea la romanii au talent
Sunt foarte comice laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Romanii au talent sunt super. Si momentul ala a fost foarte frumos. Dar sunt unii care sunt chiar penibili