| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot sa-mi scot asta din cap! :))
Ce fac? :((
http://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pofteşte de la tuşica nişte muzică adevărată:
www.youtube.com/watch?v=_rVvjslF6M8
www.youtube.com/watch?v=y1_0Rol7Ys8
www.youtube.com/watch?v=__l32U8mV-g
www.youtube.com/watch?v=ltKGpLErBAc
www.youtube.com/watch?v=bfvHhnUnCCU
www.youtube.com/watch?v=uROI5Dv6LTQ (de fiecare când ascult asta îmi aduc aminte de acea noapte în care m-am îndrăgostit de călutzunărăvăs, ok... dar şi a doua zi de dimineaţă, apoi am fugit la şcoală, m-am întors înapoi în cuibuşorul meu şi când m-am uitat pe TPU am observat că i-a fost şters contul, atunci mi-a picat faţa, dar acum câteva zile s-a întors dar iar i-o fost blocat contul, tristuţ..., era un om dă treabă şi inteligent)

6 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Te faci manelist

| SlєndєrGirL a răspuns:

Nu stiu ce e aia cand am vazut ca scia sandu ciorba am inchis

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Decapiteaza-te. Nu numai ca o sa ti-o scoti din cap, o sa scoti si capul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti traiesti viata ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

| DoriKat a răspuns:

Da-ti foc!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ia un ciocan şi dăi tare, poate o scoţi.

Întrebări recente