| JustBelive a întrebat:

Nu stiu daca ati observat, dar de multe ori autorii intrebarilor dau funditele mai rara celor care merita si mai des ...nu stiu, sa zic asa... celor ce nu merita? Nu am dreptate? Voi ce credeti?(scuzati categoria, e cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, ai perfectă dreptate!
Pe ei îi interesează să gândești ca ei, chiar dacă ei greșesc sau sunt inconștienți!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Fundita fiecare o da cui vrea.Nu e o regula care prevede acest lucru. dar da... unii dau aiurea funde, dar ce sa faci? e treaba lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`i nimic. categoria ma indeamna sa dau urmatorul raspuns: chuck norris are 3 945 432 de funde si e in continua crestere.
p. s. nu ai dreptate si intrebarea n-are nicio logica

| anaid a răspuns:

Pana la urma fiecare da funda cui vrea.Nu cred ca trebuie sa facem o tragedie din asta. Ce mie mi se poate parea stupid tie ti se poate parea amuzant sau invers. Avem moduri diferite de gandire, merita nu merita majoritatea dintre noi nu dam raspunsuri pentru funde.

| JustBelive explică:

@Kazimir, daca nu te interesa intrebarea de ce ai raspuns?
In primul rand, daca ma enerveaza o intrebare, n-o bag in seama
In al doilea rand, desi sicer cred ca nu ai dreptate pentru ca aveam o nelamurire, Nu iti voi da "nefolositor" sau "stupid"... fara suparare

Întrebări recente