| akaa a întrebat:

Nu stiu dc nu mi sa raspuns la ultima intrebare deci. o reiau :
Buna. Sunt din Vaslui si as vrea sa stiu si eu de unde pot cumpara margele gen : http://4.bp.blogspot.com/_YJJGgpQJQwc/TMD0xgpsjrI/AAAAAA AAANg/re46B_r4lX4/s1600/MARGELE+LEMN.JPG\

Dau funda + vot la cel mai bun raspuns! La celelalte dau vot! URGENT :D

3 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Bre.
Categoria.
Zât!

| CastorR a răspuns:

Stii de ce? Ca esti prea proasta sa iti dai seama ca aici e T/A.
Du-te la Adolescentii.

| alabalaportocalala a răspuns:

da e foarte greu sa-ti dai seama dc nu ti sa raspuns la ultima intrerbare poate pentru ca linkul care l-ai dat e e la fel de stricat ca si tine sau poate ca si el te uraste ca ai pus intrebarea la T/A poti sa te muti in gatu ma...i?

Întrebări recente