| haiZI a întrebat:

Nu stiu prea multe de site-ul asta pentru-ca am intrat doar dupa 2011.Insa, am observat ca sunt unii care practic urmaresc un anumit user si dau stupid la toate raspunsurile respectivului.Si ce mai e si cu campania TPU revine, a plecat x sau y, de maine plec si eu.Nu mai vorbesc de postarile in masa care aduc, sau s-ar presupune sa aduca la cunostinta userilor in cauza, sa nu mai dea stupid sau sa raporteze.Cu cat vorbesti mai mult de un lucru negativ, cu atat mai mult va fi incurajat si promovat.Si,chiar ii pasa cuiva atat de mult de acest site?,. ca, eu intru cand ascult muzica sau trag filme. Putin imi pasa, parca e sfarsitul lumii sau ceva.Parca ar fi o drama, o poveste de dragoste dintre un barbat si o femeie, o relatie autodistructiva, care nu se poate termina decat prin moartea amandurora.Cam asa e si povestea cu site-ul asta, sau cel putin la rubrica in care se spameaza in masa.Si acum ca sa nu fac exceptie sau din spiritul de turma pe care il au unii, sau majoritatea, sau trolii care apar intotdeauna si raporteaza, dau stupid, sau dorinta tampita de a face parte dintr-un grup in care se promoveaza idiotenia, va sustin si eu cu o postare si ma raportez de unul singur. O sa imi raspund singur, daca sunt troli prin preajma sa le dau ocazia si sa-mi primesc doza de stupid.Macar ajut pe cineva, ca asta e ideea site-ului, nu? Si pentru-ca nu vreau sa jignesc pe nimeni cu postul sec, din moment ce postez la trivia-amuzante, doresc raspunsuri la aceste intrebari:am visat cu justin bieber, sa fie oare un semn, o sa fiu cu el?
ce ce toata lumea cere fundita?,. fundita pentru cine imi spune
de ce pamantul e rotund si nu patrat?
oare x ma place?
e adevarat ca pestele are pasarica?
oare mama e virgina?

5 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Ai dreptate! Ai vazut ca intr-o vreme a fost o campanie, exct pentr asta facuta! Dar sa desfiintat ca nu a merssad@DjFuNKy are si el dreptate a zis bine TPU e facut sa invatam sa ne acceptatm.

| Deyutza a răspuns:

Si mie imi dau stupid la toate raspunsurile...sau ma rog cele care sunt neraportate laughing
mama ta sigur e virgina, aa si te vei marita cu justin biber in 14 feb! ce tare! yay laughing

| AndaWest a răspuns:

Sufera de sindromul ''turma''
asa ca dk unu isi scrie la nume ''sunt dobitoc'' toti incep sa posteze ''am vazut ca e la moda sa fii dobitoc'' si incep sa apara dobitocel, dobitocika si tot asa
pe urma daca unu face un desen, de ex cretaker care chiar se pricepe, toti incep sa mazgaleasca, ca na, e la moda
yawnplictisitor si lipsit de personalitate

| theorizer a răspuns:

Eu cred ca e bine ca se fac raportari, inseamna ca in ciuda diferentelor incepem sa ne intelegem. asa ca sunt nevoiti sa ne bage bete in roate, e deja o victorie. o dovada impotriva convingerii ferme ca oamenii ar functiona doar dupa legea celui mai tare peace sign

| CFuNky a răspuns:

Are dreptate dar intr-un fel nu!
Faza este ca TPU (Toti pentru unu) este un site care ne ajuta sa ne cunoastem mai bine sa ne ajutam reciproc si sa invatam intr-un anumit fel sa ne respectam.
Cine este de acord sa raspunda liber! big grin