| anonim_4396 a întrebat:

Nu v-ati saturat de cei care zic:
"x + y - y - y =?
Ultimul primeste funda!"?
sau intrebari usoare cu "Ultimul primeste funda".
OAMENI BUNI, niciodata nu va fi un "ultim" raspuns. Daca ii dai funda "ultimului" raspuns si peste cateva ore / luni / zile / saptamani / etc iti apare un alt raspuns? Cum justifici? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Pentru ei asta e ideea.
Zic 'ultimul primeste funda' pentru a primi mai multe raspunsuri. De fapt, ei nu dau funde. Stiu doar politica (mai nou) a celor mai multi utilizatori : vrei raspuns serios? Da funda!
(:

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cum ai afcut si tu.ai adt funda primului raspuns, dar daca alkt utilizator venea cu o explicatie sau gestionare mai buna a situatiei, aaa?happy

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Fcker mother wins