Apache
| Apache a întrebat:

Nu va aduce aminte de tom si jerry?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P pV4_VTTQg4

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ţin minte când aveam 7 ani, şi eram obsedată de şoareci. Adică, îmi plăceau mult şoarecii... şi Tom şi Jerry erau desenele mele preferate.Ei bine, părinţii mi-au cumpărat un covor nou, la bunici(acolo locuiam) şi ghici cine a ieşit din el. Un şoarece! L-am numit Jerry. Bunica mea, speriată de groază, nu intra în cameră mea. Bunicul, îmi spunea că pune capcane să îl prindem să mă joc cu el. Eu, fată inteligentă. Luam capcana şi lăsam caşcavalul (sau alt fel de mâncare pentru şoareci). Îi puneam sub pat apă în dop. Aveam grijă de el, deşi nu îl văzusem atât de des. Era foarte mic. Şi a venit momentul să îl scoată bunicul meu afară. Un vecin, a spus că vrea să ne ajute, dar nu l-a prins. În clipa aceea, am ştiut că trebuie să fac ceva. Am luat şoarecele cu uşurelul şi l-am scos afară din bloc. A fugit într-o găurică din faţa grădinii. Am ştiut că la un moment dat, va pleca de acolo, însă nu îmi făceam griji. Ştiam că nu îl putea prinde nici măcar o pisică. (pentru că bunici au adus şi pisica de la ţară să-l prindă. Am acceptat-o pe Miţi (numele ei), însă NU ÎN CAMERA MEA!(unde cotrobăia rozătoarea) a intrat şi acolo, dar a alergat ea şoarecele ce la alergat, m-am enervat, am luat pisica şi am aruncat-o în bucătărie unde acolo a rămas. My childhood is really amusing.

Impresii? (este real) ştiu, ştiu, eram ciudată

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ma gandesc...ce idiot filmeaza cum e ucis un soarece? (nu a luat in calcul ca soarecele e atat de norocos, probabil un urmas de a lui jerry da` na.)

| lalalalallll a răspuns:

sad
Adoram desenul ăla.

| RockaruL a răspuns:

De fapt mie îmi aduce aminte de mama când îi fură prezervativele lui tatastraight face

| AnneBre a răspuns:

Ce simpatic e love struck

| LolNope a răspuns:

I don't always take the cheese from the mousetrap, but when I do, I do it like a boss.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Sweetlove struck (not)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Deci acolo era soarecele din dulapul meu! straight face

| Summer5505 a răspuns:

De fapt imi aminteste de chestia moarta pe caare mi-a adus-o pe prag motanul meu acum vreo 2-3 saptamani (era putin desfigurata, deci nu stiu daca era chiar identica cu soarecele din videoclip big grin)

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Imi aminteste de soarecele care imi tot face probleme de azi dimineata ಠ_ಠ.

| Needle a răspuns:

Si tom unde e laughing

| Bianca3108 a răspuns:

laughing Ba da, f mult ^-^

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!