| anonim_4396 a întrebat:

Nu vreau sa aud chestii gen "Mi-o fost lene sa citesc rahatul ala". Daca v-o fost lene, nu mai postati raspuns. Doar cititi-o! [Blogul lui @Comeandtellmesomething] http://anotherextazyproduction.blogspot.com/......e-TPU. html

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.nu stiu ce mai e de adaugat!
Respect man...

| Kazimir a răspuns:

Am lasat şi comentariu tongue Vroiam de mult să fac aşa ceva dar mi-a fost lene, am uitat, nu mi-a păsat... Respectul meu pentru Comeandtellmesomething

| anonim_4396 explică (pentru Kazimir):

Da bro... Comeandtellmesomething are respect si din partea mea.

| DaVà a răspuns:

Chiar ca e lung postu`...si la lenea meastraight face

| LoL a răspuns:

Mi-o fost lene sa citesc aia.

| LoL a răspuns (pentru LoL):

...da totusi am citit-o

Răspuns utilizator avertizat
| MyObsession a răspuns:

Ce blog şmecher are comy.
Pagina inexistentă xD

| Deny1333 a răspuns:

Mna, fiecare are momentele lui. Cine e de mult timp aici, ştie despre ce vorbeşte. Să ne dăm doar noi silinţa să readucem TPU... pnm, nu-i aşa uşor.

| AnneBre a răspuns:

Şi eu m-am săturat.

| Holocaust a răspuns:

Da,ultimul post e fain...deși nu prea am vechime la T/a, din câte am văzut, are dreptate.
"Castrații" aștia de 10-12 ani mișună pe-aici, și după fiecare jignire și raportare, supraviețuiesc precum gândacii la exploziile nucleare.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

A, chestia asta am citit-o de mult -_-.
Și are mare, mare, mare dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru CastorR):

Thanks bro... scuze pentru linkul gresit...

| Downfall a răspuns:

Sunt de acord cu tot ce a zis

| Aislinn a răspuns:

L-aţi enervat

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Aislinn):

Neh,nu sunt chiar aşa supărăcios doar că devenea obositor să intri pe T/A în căutare de râsete şi să vezi numai întrebări de înmormântare gen :"a murit T/A, nu mai e cum a fost odată, au plecat toţi userii care mă făceau să râd până cădeam sub masă...şi au venit cocalarii "

| Cristianne a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Dude,noi încă așteptăm un alt post.-_-.

Tot ai dreptate, but n-ai ce face.

| Aislinn a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Nu ai mai intrat de mult pe blog...

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Aislinn):

O sa intru...cat de curand