| chiftelutacrocanta a întrebat:

Nu vreau sa supar pe nimeni,dar mula lume si-a schimbat numele si poza odata pe TPU,si au devenit practic straini pentru mine,oameni care aveau farmec datorita numelui si care ii indrageam,sunt astazi niste necunoscuti, oare de ce? de exemplu 9 octombrie are acelasi nume,si tot acelasi farmec, dar daca s-ar numi xflash ar deveni parca alta persoana-

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De acord cu tine.Nici eu nu vad rostul schimbarilor acestea.

| RAY a răspuns:

Daca familia ta e TPU e rau sincer, ce importanta are ca x tia schimbat nikul in scufita rosie, tu ai impresia ca lumea virtuala e mai putin ipocrita ca in real life sau ce? straini sunt cu toti ca doar nu sunt prieteni tai ce naiba cautati prieteni in real life nu virtuali

| J0B0MAT a răspuns:

Si tu ti-ai schimbat numele si pozawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa farmec am? laughing

| nananaan a răspuns:

Si care e problema? fiecare face vrea

Întrebări recente