| anonim_4396 a întrebat:

O colega de servici mai tinara ii spune altei colege mai in virsta;-I-am dat lui Mircea aseara un bidon de bere si m-a calarit toata noaptea firar berea de cap sa-i fie.Asta saraca si mai in virsta si mai dorita i-a cumparat sotului 2 bidoane cu gindul la ce va urma. A doua zi la servici;-Bai ce naibii ai spus ca te-a calarit al tau toata noaptea c-al meu nici o miscare.La care ea;-Da sotul mata unde doarme? Si asta;-Pai la marginea patului, da de ce? Iar mai tinara;-Pai al meu doareme la perete si trebuia sa sara peste mine cind se ducea la baie.

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Saraca femeie! isi pusese atatea sperante in bidoanele de bere!

11 răspunsuri:
| alma a răspuns:

Ha, ha, ha, si al tau unde doarme?

auran
| auran a răspuns:

BUna, mi-a placut!
Al meu doarme tot la perete rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi...d.aia am eu patul pe mijloc.la nevoie, fiecare coboara pe partea lui!

| MisterKat a răspuns:

Bestial bancul asta! laughing

| Barajag a răspuns:

Eu dorm la peretelaughing

| Leea1234 a răspuns:

Ah! uitasem noi avem pat de mijloc, si fiecare coboara pe marginea lui! asa ca nu avem probleme cu,,, calaritul!

mlm
| mlm a răspuns:

Bun bancul, tarelaughing

| dalea a răspuns:

Suna mai mult a banc decat a intamplare din viata reala, dar m-am amuzat destul de chestie.

| lia a răspuns:

Oare cunosti una dintre persoanele cu pricina? laughing rolling on the floor
Foarte tare...laughing

| ioanaa a răspuns:

rolling on the floor ca de obicei, mai vii tu cu cate ceva sa ne faci sa zambim (de data asta, sa radem in hohote laughing). mersi.

cami
| cami a răspuns:

Lol lol lol rolling on the floor

Întrebări recente