| anonim_4396 a întrebat:

O dată la cât timp apare un episod nou din RObotzi? [ love strucklove strucklove struck ]

6 răspunsuri:
| Mitsa a răspuns:

In fiecare joi pe la 19:00-20:00 seara.

| LLO a răspuns:

În fiecare joi.

| Caricatură a răspuns:

Apare in fiecare joi un episod nou pe creativemonkeys site-ul oficial ca astia de pe youtube fura creatia lor si de asta nu mai pun pe youtubehappy.Pe la 7(joi) trebuie sa fie episodu 7:X:X:X::X:X:X::X:X:X:Xi love RObotzi!

| NOBODY a răspuns:

Se spune ca era odata ca niciodata un Fat frumos pe nume M.O. si prietenul lui, cocosatul urat F.O.C.A.Ei apareau si dispareau ca bunicul Trompy(D-zeu sa-l ierte)o data la zile de Craciun si de doua ori la zile de Sarbatori.De aceea ii vedeam de doua ori pe zi.
(a se vedea calendarul gregorian).

Si au trait fericiti cu noul lor episod pana Joi, ora 19:00.

| shorty93 a răspuns:

Apar in fiecare joi la ora 19:00, bai putzifer! :*

| Bya132 a răspuns:

Săptămânal, joia.