| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare simpla: de ce fetele frumoase sunt cu baieti si mai frumosi ca ele pe cand in romania sunt mai multe persoane feminine decat pers masculine. ultima cercetare arata ca se bat 3 femei pe un barbat dar in schimb nu e asa.mai mult se bat baietii pentru o femeie. dc?

Răspuns Câştigător
| marius3lw a răspuns:

Baietii sunt mai fraieri de aia se bat de la ele... ca altfel ar lasa sa vina fetele la eiwinking

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@Ryuk751
ce dracu sa indrepti cand d.s s-a mutat la t/a...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu am inteles straight face

| Mişaaa a răspuns:

Pentru că ai greșit categoria!

| ZoOzOLe a răspuns:

@Mişa mi-ai luat vb din tastatura, te dau in judecata pentru drepturile de autor...

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Vezi să nu rămâi fără laughing

| Ryuk751 a răspuns:

Bine fratilor am gresit categoria si poate am omorat cu intrebarea mea categ t/a dar de ce drak nu o indreptati voi de va dati mari si tari ca am omorat categ cu o intrebare, facetil voi cum era daca sunteti ca gura mare, puneti voi intrebari corecte ca lumea sa vada cel fel de categ este.pana atunci gura mica.ALL.

| MyGuardianAngel a răspuns:

Ok, prietene! Nu prea am inteles intrebarea, dar din cate am inteles din ea, pot spune ca baietii se bat pentru fete, pentru ca ei doresc sa le apere sau mai bine zis, ca sunt fermecati de frumusetea lor. De asta doresc sa-si piarda dintii pentru ele. laughinghee hee

Întrebări recente