| stanly7 a întrebat:

O persoana muta daca vrea sa cumpere o periuta de dinti imita actiunea de periere a dintilor.
Dar un orb cum se exprima daca vrea sa cumpere o pereche de ochelari?

Răspuns Câştigător
| Bot a răspuns:

Vorbeste.

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Imi putetida va rog o pereche de ochelar pentru nevazatori?

| totElodia a răspuns:

1. Daca e orb, nu inseamna ca e si mut.
2. Un orb nu are nevoie de ochelari.

| Just4Joker a răspuns:

Imită acţiunea persoanei mute de cumpărare a unei perechi de ochelari rolling on the floor Ştiu că nu-i bine, deci nu comenta. Doar de distracţie...

| Just4Joker a răspuns:

Ahhh laughing El doar trebuie să deschidă gura şi să ceară, atât de simplu.
Mai pui intrebări dintr-astea? promit să mă concentrez data viitoare!

| Nicky06 a răspuns:

Face binoclu din role de hartie igienica! laughing laughing laughing laughing

Întrebări recente