| NoLiesJustLove a întrebat:

O pisica alba se urca in copac. Cum se da ea jos? ....este in joc o fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| GiAnca a răspuns:

Se da jos tot alba.

20 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ameţită.

| zurick a răspuns:

Singura

| Ashadow a răspuns:

Tot alba.

| W3R4 a răspuns:

Plină de frunze...aşa a făcut motanu' meu! *Miau* :3

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Pai si normal, cand esti plin de ciorba se mai lipesc si frunzele de tine

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Staaai mă, tu faci confuzie!
Pe pisica bucătăresei de la grădi am vărsat ciorbă...pe a mea a vărsat bere, şi i-a rămas blana ţeapănă! laughing
Berea e cel mai bun fixativ!

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Pe bune? Cred ca o sa incerc si eu...(sa vars bere pe pisica ca vreau sa-i fac creasta, nu sa folosesc eu berea pe post de fixativ, pffz nu m-am gandit nicio clipa sa fac asta, nici macar un pic)

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Dar e bună acolo niţică bere şi pentru tine... când rămâi în pană de gel, că doar na, se mai întâmplă...

| suităr a răspuns (pentru W3R4):

Cum iti faci oitele alea interesante sau de unde le-ai luat?
P.S se poate si cu o pisica?

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Ne,cred ca deja am folosit prea mult ca-ti vad oita ca si cum mai are putin si face scurt circuit.

| W3R4 a răspuns (pentru suităr):

Pe asta am găsit-o, dar am câteva pe care pur şi simplu le-am editat în Paint!winking
Încearcă şi tu!

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

E,a băut şi ea oleacă de Redbull...
Redbull îţi dă...viteză!

| Fridăm a răspuns:

Cu o paraşută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogată.

| 00AName00 a răspuns:

Uda.

Răspuns utilizator avertizat
| Smile2BHappy a răspuns:

Alba.

| ORDKEO a răspuns:

Tot alba

| lucamario15 a răspuns:

Cum s-o urcat asa se coboara

| 0728274 a răspuns:

Cu ghearele?