| billy69 a întrebat:

O profesoara noua incearca sa predea lectii de psihologie unor copii. Ea intra in clasa spunand: - Cine crede ca e prost, sa se ridice in picioare! Dupa cateva secunde, se ridica in picioare Bula. Profesoara i se adreseaza: - Tu de ce crezi ca esti prost? - Nu sunt prost, doamna, dar imi parea rau sa stati in picioare numai dumneavoastra? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Very funny blushing

Amuzant; x

see you soon!

9 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Foarte bun.

| viki a răspuns:

Stiai ca asta nu e intrebare?winking

| billy69 explică:

Iluminati? thx, o sa pun semnul intrebarii...winking

| I'm just me a răspuns:

Amuzantrolling on the floor

| Yly a răspuns:

Funnylaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Raspuns corect.

auran
| auran a răspuns:

Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor, ca sa il aduca cadou lui Bulisor. - Domnule, zise stewardesa, nu e voie cu animale in avion! Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, puse puisorul in chiloti si urca liber in avion. Locul lui era langa o calugarita tanara si frumoasa. La un moment dat, Bula adoarme si, in timp ce visa, puisorul iese din chilotii lui, scoate capul prin slitul pantalonilor si incepu sa piuie. Calugarita, speriata, incepu sa-l zgaltaie pe Bula: - Scoala, domnule, scoala repede! Speriat, Bula tresarii, uitandu-se in toate directiile: - Ce e, unde, ce... ce s-a-ntamplat!? Zise calugarita: - Domule, nu am deloc experienta in problemele astea, dar am impresia ca vi s-a spart un ou...

| Criiss16 a răspuns:

Super bancul.rolling on the floorChiar tare.Si al lui @auran e tare.rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna asta!

Întrebări recente