| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

laughinglaughinglaughing hhahahaha
Am murit de rashappy

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Waw... da ce nemernici sa faca ei desene asa si copii sa se uite-no way!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, da, vezi să nu!
Pa, pa.

| cretzufinish a răspuns:

Ce era de ras in afara de ce indica sageata?
Nu am murit. tongue

| BloodMagickNecromance a răspuns:

laughing Haha, uite, n-am murit raised eyebrows Măi dar, fata cu funda, nu prea cred eu că ai murit. Uite că încă mai trăiești. Știm și noi că nu prea te-a amuzat, și că doar ai dat răspunsul ăsta pentru. "fundă". Haide că nu ne-am născut ieri. Fără supărare dar, altă dată, dă răspunsuri mai sincere. Uite, nimeni de aici nu a murit de râs. De ce? Pt. că nu-i amuzant.

| Anduciu a răspuns:

Nu-mi merge linkul.Acum o sa mor gandindu-ma cum ar fi fost sa mor de ras...

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ha ha uite ca n-am murit :p

| V77Narcis a răspuns:

Mmmm ce este de ras? Ca nu e asa amuzant...

| kukubau a răspuns:

Bugs bunny in... pijamaua goala laughing, poftim cultura!

| ozzyyy a răspuns:

Nu am murit.nu am vazut ce era asa amuzant

| Andreea_9978 a răspuns:

laughing Am ras de-am plans.

Întrebări recente